Szkolenia znak CE w internecie / WEBINARIUM CE. Szkolenie CE w dobie koronowirusa ?

Szkolenia znak CE w internecie

Pandemia COVID-19, która została wywołana przez koronawirusa SARS-CoV-2 spowodowałe wiele zamieszania w naszym życiu. Na chwilę obecną żyjemy w świecie pełnym obostrzeń, któ®y mocno zwolnił. Wiele firm już upadło wiele upadnie, ale są i takie, które światowy kryzys, zmienia na lepsze.

Centrum Certyfikacji CECE-Polska jak na bardzo duża organizację zadziało dynamicznie. Rozwinęliśmy swoje laboratoria w stronę wyrobów medycznych i środków ochrony indywidualnej (maski, półmaski, fartuchy, przyłbice, rękawiczki itp.).

Natomiast druga bardzo ważna zmiana to zmiana w naszych szkoleniach otwartych dotyczących problematyki CE. W niecały miesiąc nasze szkolenia CE, zamieniliśmy w webinaria CE (szkolenia CE online / szkolenia CE w internecie). W siedzibie głównej wydzieliliśmy ponad 100 m2 powierzchni na studia nagrań. Znaleźliśmy miejsce wolne od hałasu (zrobiliśmy odpowiednie wygłuszenia), wyremontowaliśmy sale do szkoleń CE online. I tak powstało 5 nowoczesnych studio, skąd prowadzimy nasze szkolenia CE online. Studia wyposażono w sprzęt z bardzo wysokiej półki jakościowej, po tożeby nasze spotkania były tak dobre jak szkolenia otwarte. Komputery dostarczył DELL, monitory EIZO i DELL, mikrofony BLUE i SENNHEISER, odsłuchy SENNHEISER, DENON, BOSE, YAMAHA kosze i wysięgniki mikrofonów NOVOX, kamery SONY, NIKON, CANON, LOGITECH (RALLY i PTZ PRO), obsługa internetowa NETGEAR, softboxy CLINEGEN. Połączenia realizujemy na specjalnie wydzielonym łączu światłowodowym.

 

Webinaria znak CE po to wszystko ?

Na obecną chwilę wiele osób pracuje z domu (home office). Webinarium znak CE (szkolenie CE online) to idealne rozwiązanie na wykorzystanie czasu w domu. Nie trzeba nigdzie wyjeżdżać, nie trzeba nigdzie wychodzić, nie trzeba się narażać, a można posiąść wiedzę związaną z procesami oceny zgodności znakiem CE. Więcej informacji + 48 735 790 790.

 

Szkolenia CE online, to takie proste!

Żeby wziąć udział w szkoleniu wystarczy zarejestrować się na stronie https://www.ce-polska.pl/webinaria-znak-ce Otrzymasz potwierdzenie, a na kilka dni przed zaproszenie do internetowej sali szkoleń, a materiały papierowe przywiezie Tobie kurier.

 

Szkolenia CE w internecie – sprzęt

Żeby odbyć szkolenie CE w internecie potrzebujesz: komputer z głośnikami i mikrofonem (wymóg spełnia zdecydowana większość laptopów) oraz internet (wcale nie superszybki). Otwierasz przesłanego przez nas linka i już wchodzisz do wirtualnej Sali szkoleniowej. Wymagania sprzętowe – kliknij.

 

Szkolenie CE online, a szkolenia CE stacjonarne

Nasze główne założenie odnośnie webinariów CE, to odwzorowanie prawie 1:1 szkoleń CE otwartych. Czy udało się to nam. Myślę, że jak najbardziej. Wirtualna platforma pozwala na dyskusję wśród wszystkich uczestników. Na szkoleniu CE w internecie, w każdym momencie możesz zadać pytanie. Jest tak jak na zwykłym szkoleniu, tylko przerwy kawowe i obiadowe uczestnik organizuje we własnym zakresie.

 

Szkolenia znak CE w internecie – Jakie szkolenia CE online możemy zaproponować ?

  • Szkolenie znak CE w internecie – WEBINARIUM znak CE – dla maszyn i urządzeń dyrektywa maszynowa 2006/42/WE, dyrektywa niskonapięciowa 2014/35/UE i kompatybilność elektromagnetyczna 2014/30/UE. Potrzebujesz więcej informacji skorzystaj z infolinii CE +48 735 790 790 lub kliknij w niniejszy LINK
  • Szkolenie CE w internecie / szkolenie CE online – Znak CE i B dla wyrobów budowlanych. Potrzebujesz więcej informacji skorzystaj z infolinii CE +48 735 790 790 lub kliknij w niniejszy LINK
  • Szkolenie znak CE w intenecie / szkolenie znak CE online – Znak CE dla zabawek, według dyrektywy 2009/48/WE. Potrzebujesz więcej informacji skorzystaj z infolinii CE +48 735 790 790 lub kliknij w niniejszy LINK
  • Szkolenie CE online / webinarium CE – Znak CE – podstawy. Szkolenie dla producentów, importerów, upoważnionych przedstawicieli oraz agencji celnych. Potrzebujesz więcej informacji skorzystaj z infolinii CE +48 735 790 790
  • lub kliknij w niniejszy LINK

 

webinaria znak CE

Rys. 1 Szkolenia znak CE online – infolinia znak CE +48 735 790 790

 

Dla CE-poradnik.pl

Magdalena Wojtczak